MKS-i 10 SUUREPÄRAST OMADUST

                                                                                                                                              Lühiteatmik
Sääsepüüdja kopeerib kehatemperatuuri, hingamist ja nahapinna struktuuri, mistõttu sääsed ja teised vereimejad putukad suunduvad instinktiivselt seadme poole "jahile".

1. Eraldab CO2 (süsihappegaasi): imetajad hingavad välja süsihappegaasi. See gaas on täiesti lõhnatu, ei sütti ja on täiesti ohutu! MKS jäljendab imetajate hingamist ja väljutab perioodiliselt täpse koguse süsihappegaasi standardsest 10-liitrisest balloonist.

2. Laineliselt kõikuv soojus: soojus eraldub temperatuurivahemikus 32-42 kraadi mõneminutiliste tsüklitena, läbides seda temperatuurivahemikku alt üles ja ülalt alla. See tähendab, et seade soojeneb imetajatele omase temperatuurini. Inimestel, hobustel, koertel jne. on erinev kehatemperatuur just selles vahemikus. Sääskedel on infrapunanägemine ja kõikuv temperatuur meelitab neid. Infrapunadiapasoonis vaadatuna seade "leegitseb" öösel, jättes sääskedele toidu mulje.

3. Pinnatöötluse struktuur: poorne pind meenutab nahka, see lisab seadmele külgetõmmet pärast seda, kui sääsed sellele maanduvad. Nad tajuvad poore ja sisuliselt üritavad seda "nahka" nõelata.

4. Ventilatsioonijuga/õhuvood: ventilatsioonijuga täidab kolme ülesannet: 1. Imeb putukad seadme sisse. 2. Hajutab süsihappegaasi ja soojust seadme ümber. 3. Tekitab seadme ümber õrna õhuvoolu, mis mõjub putukatele samuti köitvalt ja äratab neis veel ühe instinkti – liikumine tähendab toitu.

5. Anduriga fotoelement: kindlustab sääsepüüdja automaatse sisselülitumise videvikus ja väljalülituse päikesetõusu järel. Fotoelemendil on kaitsekaas, et seadet saaks kasutada ka päeva ajal.

6. Säästlikkus: seade töötab ökonoomselt tänu sellele, et süsihappegaasi paisatakse välja perioodiliselt. Puudub vajadus muretseda uusi kalleid moskiitovõrkusid või kemikaale.

7. Kvaliteetne disain: kvaliteetne alumiiniumist korpus. Mitte plastik! Tänu tumerohelisele värvkattele sulandub seade harmooniliselt aiarohelusse.

8. Garantii: kaheaastane täielik garantii.

9. Patendid: MKS-il on käesoleval ajal neli patenti.

10. NASA: MKS arendati välja NASA tehnilisel toel. NASA osavõtt projekteerimisest ja arendamisest annab seadmele silmapilkselt usaldusväärsuse.

 

Otsi